Профорієнтаційне тестування

Пропонуємо пройти безплатне комплексне тестування, яке допоможе тобі виявити власні схильності та здібності до різних видів діяльності.

Технічна підтримка під час проходження тесту (консультації з інтерпретації результатів тесту тут не надаються).

Електронна пошта: contact@mycareer.org.ua

Мета тесту – допомогти тобі краще зрозуміти себе та вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність.

Тест розраховано на старшокласників, випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів та абітурієнтів віком від 14 до 25 років.

Ти можеш пройти повне тестування онлайн і в результаті отримаєш індивідуальний комплексний звіт. Тестування складається з п’яти частин та займає 2 – 2.5 години. Рекомендуємо пройти тестування без перерв та відповідати на питання максимально чесно й щиро.

Пам’ятай: тестування – це лише інструмент, що має на меті допомогти тобі краще розібратись у собі, тому його результат варто сприймати лише як рекомендацію, адже рішення про вибір напряму навчання та щодо майбутньої кар’єри є комплексним і зробити його, цілком покладаючись на результати тесту, неможливо.

Для проходження тестування необхідно зареєструватись тут.

Після проходження тесту, рекомендується записатися на особисту консультацію до професійного консультанта для кращого розуміння результатів тесту та отримання професійної рекомендації щодо вибору подальшого напрямку навчання. Консультація надається безкоштовно. Контакти професійних консультантів можна знайти тут.


Перед тим, як почати тестування:

  • Переконайся, що ти у хорошому настрої і у тебе є 3 години вільного часу, для проходження тесту.
  • Зверни увагу, що третій тест є на час і перевірятиме твої здібності. Будь максимально сконцетрованим та проходь його без перерв!
  • Не забудь записатися на особисту консультацію до одного із наших сертифікованих професійних консультантів для кращого розуміння звіту тесту.

Читай також