Консультація спеціаліста

Рішення про те, що ти хочеш робити по закінченню школи, зазвичай є першим серйозним та відповідальним вибором у житті. Якщо ти сумніваєшся у собі, не знаєш, який напрям подальшої освіти обрати, не можеш розібратися в своїх здібностях та рисах характеру або навіть невпевнений, чи хочеш ти вчитися далі, не панікуй! Такі сумніви, невизначеність та невпевненість у собі є нормальними в момент прийняття рішення про майбутнє. Що робити?

  • Пройди профорієнтаційне тестування (посилання на тестування на нашому сайті), яке допоможе тобі виявити твої нахили і здібності до різних видів діяльності та краще зрозуміти себе.
  • Обговори результати тестування із спеціалістом. Усім, хто пройшов тестування на нашому сайті, рекомендуємо пройти профорієнтаційну консультацію за результатами тесту із спеціально підготованим консультантом. Знайти представника в твоєму регіоні ти можеш за посиланням magellano.osukraine.com.
  • Проконсультуйся із працівником центру зайнятості, який допоможе тобі усвідомити твої сильні сторони. Звернувшись до центру зайнятості, ти також матимеш змогу відвідати заходи з профорієнтації та взяти участь у різних профорієнтаційних проектах. Контактну інформацію найближчого до тебе центру зайнятості ти можеш знайти за посиланням: www.dcz.gov.ua
  • Звернись до молодіжного центру праці. Метою діяльності молодіжних центрів є сприяння життєвому самовизначенню молоді, допомога у працевлаштуванні у вільний від навчання час, підтримка молодіжного підприємництва, консультування з правових питань та сприяння формування здорового способу життя. Спеціаліст центру проконсультує тебе з будь-якого з наведених вище питань.

В Україні діє 18 обласних молодіжних центрів праці та 2 молодіжних центри праці у Києві та Севастополі.

Читай також